Usługi

Spedycja międzynarodowa

Sp. z o.o. „FIRMA MOKA” jest jedną z wiodących firm, które organizują i wykonują przewóz międzynarodowy oraz spedycję towarów na Białorusi. „FIRMA MOKA” jest jednym z pierwszych działającym członkiem BZMPD.

Sp. z o.o.FIRMA MOKA” posiada 20 pojazdów, w tym 16 samochodów ciężarowych z naczepami chłodniczymi o pojemności od 82 i 86 m3 i ładownością do 21 tony.

Dzieki temu, że posiadamy dużą ilosc pojazdów, nasza firma może gwarantować, że transport ładunków oraz międzynarodowy przewóz towarów będzie realizowany na czas. Dobra organizacja procesów logistycznych i wykwalifikowany personel pozwala firmie na utrzymanie reputacji odpowiedzialnego i solidnego partnera.

Własny serwis naprawczy pojazddów pozwala utrzymywac je we właściwym stanie technicznym i sanitarnym, zminimalizować opóźnienia transportowe podczas przewożenia i, odpowiednio, zapewnić wysoką jakość i szybkość świadczenia usług transportowo-spedycyjnych.

 

Geografia przewozów sp. z o.o. „FIRMA MOKA” jest rozległa. Firma świadczy usługi dostawy towarów pomiędzy krajami Europy Wschodniej, Środkowej i Zachodniej, Azji, Krajach Bałtyckich i WNP.

 

  

Dział przewozów międzynarodowych
+ 375 152 45 29 17
+ 375 152 45 29 16
Kierownik działu: Elena Sasim