O nas

Już ponad 20 lat Sp. z o.o. „FIRMA MOKA” wytwarza nie tylko jakościowe i zdrowe produkty żywnościowe, realizując je we wszystkie duże sieci handlowe, ale również z powodzeniem świadczy usługi w zakresie międzynarodowego transportu drogowego i spedycji.

Sp. z o.o. „FIRMA MOKA” otworzyła również nowoczesny punkt serwisowy, gdzie skutecznie działają:

ü  linia diagnozowania;

ü  linia naprawy do samochodów osobowych;

ü  linia naprawy do ciężarówek;

ü  linia naprawy pojazdów ciężkich.

W swoim posiadaniu mamy dwa centra handlowe o łącznej powierzchni ponad 3000 m.kw., magazyn chłodniczy, który jest wyposażony w nowoczesny sprzęt do kontroli temperatury. Mamy rownież plac dla przechowywanie różnych ilości ładunku, a także magazyny klasy A o powierzchni 2294 m.kw.

Sp. z o.o. „FIRMA MOKA” świadczy usługi zautomatyzowanego pakowania produktów spożywczych. Rozsądne ceny, precyzyjne pakowanie produktów sypkich, ogromna moc technologiczna, pakowanie produktów z udziałem wykwalifikowanych inżynierów-technologów pozwala wykonywać „prawidłowe” pakowanie produktów z maksymalną korzyścią dla naszych klientów.

Na wszystkie produkty oraz usługi Sp. z o.o. „FIRMA MOKA” posiada certyfikaty jakości, co gwarantuje wysoką jakość wytwarzanych produktów i usług.